Nalezení nových a vhodných pracovníků

Pomocí služby Getmore můžete nejprve vyhledat vhodné kandidáty a následně je oslovit s nabídkou zaměstnání nebo práce. Umožňujeme vám neobyčejně přesné výběry skupin kandidátů či studentů k oslovení a nabídkám, které odpovídají jejich potřebám a očekáváním.

Registrovat se a začít využívat Getmore nábory

Kontaktování vhodných absolventů či studentů

Pomocí služby Getmore můžete nejprve vyhledat vhodné absolventy či studenty a následně je oslovit s vaší nabídkou (zaměstnání, pohovoru, stáže). Umožňujeme vám neobyčejně přesné výběry skupin absolventů či studentů k oslovení a nabídkám, které odpovídají jejich potřebám a očekáváním.

Registrovat se a začít využívat Getmore nábory

Řešit Outplacement

Služba vám umožňuje nabídnout pracovníka, pro kterého již nebudete mít místo, jiným zaměstnavatelům.

Nyní můžete využít tak, že pracovníka požádáte, aby se u nás registroval sám. Možnost zadat data za něj stejně jako reakce zaměstnavatelů na něj vám zobrazíme brzy v roce 2016.

Registrace pro pracovníky

Průzkumy a hodnocení zdarma

Poskytujeme vám zdarma řadu průzkumů, které oceníte jak pro zlepšení klimatu ve vaší organizaci, tak pro zlepšení vašeho renomé jako zaměstnavatele. Průzkumy jsou navrženy pro vaše stávající i bývale pracovníky. Základní průzkumy jsou Spokojenost pracovníků se zaměstnavatelem a Příčiny fluktuace zaměstnanců.

Registrujte se a využijte průzkumy zdarma

Více…

Průběžně přinášíme další novinky a možnosti. Budete-li chtít, budeme vám je zobrazovat. Stačí, když se zaregistrujete…

Registrovat organizaci

Přihlásit se nebo Registrovat se