Pro žáky a studenty

Služba Getmore pomáhá žákům a studentům nejlépe určit, co studovat. Bereme přitom zvláštní ohled na to, jaké povolání a jaký obor jim bude na míru. K povoláním vám inteligentně nabízíme vhodné školy, které poskytují vzdělání pro povolání nezbytné. Směřujeme žáky na studia a povolání, kde budou nejvíce spokojeni a šťastní. Služba je zdarma.

Co nabízí Getmore pro žáky a studenty…

Pro absolventy a pracující

Služba Getmore je určená všem, kdo hledají nejvhodnější povolání, (lepší) práci a zaměstnavatele, který je ocení a zaplatí. K povolání vám inteligentně nabízíme typické zaměstnavatele, kteří pracovníky těchto povolání zaměstnávají. K povoláním, která vyberete, nabízíme vhodné školy, které poskytují vzdělání pro povolání nezbytné (pokud je nemáte).

Co nabízí Getmore pro absolventy a pracující…

Pro školy a vzdělávací organizace

Služba Getmore pomáhá všem školám zlepšovat kvalitu výuky i atmosféry ve třídách prostřednictvím hodnocení školy (očima žáků a jejich rodičů atp.). Nabízí k tomu řadu skvělých průzkumů zdarma. Pro střední a vysoké školy umožňuje získat cenné informace o další cestě jejich absolventů, aby bylo možné zlepšit praktickou i teoretickou část výuky. Služba Getmore dále pomáhá najít absolventům škol uplatnění ve firmách, které hledají právě zaměstnance, jako jsou oni. Služba je zdarma.

Co nabízí Getmore pro školy…

Pro zaměstnavatele

Služba Getmore pomáhá zaměstnavatelům rychle vyhledat a vybrat správné pracovníky. Zaměstnavatelé mohou využít aplikace zdarma jak pro mocné zjednodušení náborového procesu, tak pro zaměstnavatelský marketing. Poskytujeme řadu nástrojů, jako aplikace pro podporu a automatizaci náborového procesu, systémy hodnocení pracovníků, mapování jejich spokojenosti a motivace atp.

Co nabízí Getmore pro zaměstnavatele…

Přihlásit se nebo Registrovat se