Oslovení nových a vhodných studentů pro SŠ a VŠ

Aktivním využíváním služby Getmore vás můžeme přednostně nabízet vhodným budoucím studentům.

Registrujte se a vyplňte profil školy

Průzkumy zdarma

Poskytujeme vám zdarma řadu průzkumů, které oceníte jak pro zlepšení klimatu ve škole, tak pro zlepšení výuky samotné. Průzkumy jsou navrženy pro žáky, jejich rodiče a také absolventy. Základní průzkumy jsou Hodnocení školy očima rodičů a žáků (pro ZŠ a SŠ), pro SŠ a VŠ pak pohledy na uplatnění absolventů v Hodnocení školy očima absolventů z praxe.

Registrujte se a využijte průzkumy zdarma

Pomoc s výběrem povolání a dalšího studia pro žáky a studenty školy

Kromě průzkumů zdarma vám přinášíme profesní a studijní poradenství a nalezení optimálních povolání vašim žákům či studentům. Vaši žáci se ve službě dozví, jaké povolání jim je na míru a které případné další studium pro tato povolání zvolit.

Registrace žáků

Elektronická přihláška na střední školu

Naše inteligentní elektronické přihláška odbourá chybné vyplnění žadatelů o přijetí jako nevyplněný nebo chybný telefonní kontakt, email atp. Dále umožní vašim zájemcům o studium nejen tisk potřebné přihlášky, ale pomůže jim ji předtím i správně vybrat. Navíc zájemci rovnou řekneme, jaké jsou jeho pravděpodobné šance na přijetí. Studijní prospěch a známky z klíčových předmětů si můžete nastavit na míru školy.

Registrujte se a nastavte hodnoty pro šance na přijetí

Více…

Průběžně přinášíme další novinky a možnosti. Budete-li chtít, budeme vám je zobrazovat. Stačí, když se zaregistrujete…

Registrovat školu

Přihlásit se nebo Registrovat se